Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro
Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich op afstand van 2 km tot het Mijn Museum Las Dos Estrellas in Tlalpujahua de Rayón. Wifi en parkeerplaatsen behoren tot de benodigdheden die gasten tot hun beschikking hebben.
Het appartement bevindt zich op afstand van 60 minuten rijden van Toluca. Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro zijn binnen zo'n dan 10 minuten rijden van het Museo de la Minería genesteld.
Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.
- Locale bezienswaardigheiden
- Capilla de Santa María de Guadalupe4724 km
- EL Oro de Hidalgo Pueblo Magico4731 km
- Socavon de San Juan4142 km
- Santurario del Carmen170 km
- Dos Estrella-mijn1488 km
- Museo de la Mina las Dos Estrellas2462 km
- Tlalpujahua188 km
- Jardin Madero4477 km
- Presa Victoria4878 km
- Luchthavens
- Luchthaven General Francisco J. Mujica112 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Patio
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro te boeken?
De prijs van het boeken van Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro is $126. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Madre Tierra Suites Tlalpujahua Centro.